Ota yhteyttä

– autamme mielellämme

Miten voimme auttaa?

Onko sinulla kysymyksiä tuotteistamme tai yrityksestämme? Täältä sivulta löydät yhteystietomme. 

Sähköpostiosoitteet
Tarjouskyselyt ja suunnittelu: suunnittelu@roth-finland.fi
Tilaukset: tilaukset@roth-finland.fi
Laskut: laskutus@roth-finland.fi
Muut: service@roth-finland.fi

Voit myös soittaa numeroon 019 440 330. Palvelemme arkisin klo 8.00–16.00.

Roth Finland Oy
Käynti- ja postiosoite:
Raaseporintie 9, Talo 2
10600 Tammisaari

Lisäksi meillä on toimipisteet Helsingissä ja Oulussa. 

 

Markkinat ja tuotteet

Maajohtaja
Pauli Santala

Puh. +358 40 1589 467
Sähköposti: pauli.santala@remove-this.roth-finland.fi

Tuotepäällikkö
Robin Gottberg

Puh. +358 44 7766 801
Sähköposti: robin.gottberg@remove-this.roth-finland.fi
 

Markkinointivastaava
Annika Rönnblad 

Puh. + 358 44 7766 807
Sähköposti: annika.ronnblad@remove-this.roth-finland.fi

Tilauskäsittely/laskutus
Patricia Grönroos 

Puh. +358 44 7766 805
Sähköposti: patricia.gronroos@remove-this.roth-finland.fi

 


Alueelliset myyntiedustajat

Aluemyyntipäällikkö Pohjois-Suomi
Tuomas Vanhala

Puh. +358 44 7766 803
Sähköposti: tuomas.vanhala@remove-this.roth-finland.fi

 

Aluemyyntipäällikkö, Itä-Suomi
Jarkko Ursin

Puh. +358 44 7766 808
Sähköposti: jarkko.ursin@remove-this.roth-finland.fi

Aluemyyntipäällikkö Länsi-Suomi
Thomas Levin

Puh. +358 40 0200 646
Sähköposti: thomas.levin@remove-this.roth-finland.fi

 

 

Aluemyyntipäällikkö Keski-Suomi, Etelä-Suomi
Santeri Nousiainen

Puh. +358 40 510 3491
Sähköposti: santeri.nousiainen@remove-this.roth-finland.fi


 

Aluemyyntipäällikkö pääkaupunkiseutu
Oscar Udd

Puh. +358 44 7766 816
Sähköposti: oscar.udd@remove-this.roth-finland.fi


Tekninen tuki

Projektimyynti/Tekninen tuki
Fredrik Fröberg

Puh. +358 44 7766 809
Sähköposti: fredrik.froberg@remove-this.roth-finland.fi

 

Projektimyynti/Tekninen tuki
Sebastian Thurén

Puh. +358 44 7766 814
Sähköposti: sebastian.thuren@roth-finland.fi

Koulutusvastaava/Suunnittelijayhteistyö
Kalle Määttä

Puh. +358 44 7766 800
Sähköposti: kalle.maatta@remove-this.roth-finland.fi

Projektimyynti/Tekninen tuki
Carsten Werner


Puh. +358 44 7766 804
S-posti: carsten.werner@remove-this.roth-finland.fi


Suunnittelu

Lattialämmityssuunnittelu/KAM
Kjell Björklund

Puh. + 358 44 7766 810
Sähköposti: kjell.bjorklund@remove-this.roth-finland.fi

Lattialämmityssuunnittelu
Rasmus Fröberg

Puh. +358 44 7766 812
Sähköposti: rasmus.froberg@remove-this.roth-finland.fi

Lattialämmityssuunnittelu
Carl-Martin Boström

Puh. +358 44 7766 818
Sähköposti: carl.bostrom@remove-this.roth-finland.fi

Lattialämmityssuunnittelu
Miro Lignell

Puh. +358 44 7766 815
Sähköposti: miro.lignell@remove-this.roth-finland.fi

Lattialämmityssuunnittelu
Irma Nousiainen

Puh. +358 44 7766 806
Sähköposti: irma.nousiainen@remove-this.roth-finland.fi

Lattialämmityssuunnittelu/KAM
Kenneth Dahlberg

Puh. +358 44 7766 811
Sähköposti: kenneth.dahlberg@remove-this.roth-finland.fi

Lattialämmityssuunnitelu
Tobias Nordström

Puh. +358 44 7766 802
Sähköposti: tobias.nordstrom@remove-this.roth-finland.fi

Kartta